SPONZOŘI

LOGOWIKI 2

Půjčovna a prodejna sportovních potřeb Wiki sídlí v městě Slatiňany,které se nachází nedaleko města Chrudim, Pardubice a Heřmanův Městec (Pardubický kraj). Na trhu působíme již 23 let. Jsme autorizovaný prodejce lyží a vybavení od firmy BLIZZARD. Najdete u nás největší set testovacích lyží BLIZZARD v ČR.

CHT_logo_JPG

Předmětem činnosti naší společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti výstavby, rekonstrukce a opravy technické infrastruktury státu a obcí (koleje, mosty, silnice, vodovody, kanalizace) a v segmentu pozemního stavitelství (občanské, průmyslové, bytové, sociální, nemocniční stavby). Dynamicky rozvíjíme nabídku informačních produktů v oblasti projekce a stavební diagnostiky, investičního a realizačního inženýringu včetně developerských projektů. Naše společnost je vedoucím podnikem na českém trhu termitového svařování kolejnic a budování bezstykové koleje.

Ski_LOGO

Skirestaurant který se nachází přímo pod hlineckou sjezdovkou. Naší snahou je vytvořit příjemné prostředí pro naše hosty, ve kterém se cítí dobře. U nás se můžete scházet s přáteli či rodinou a nerušeně si popovídat u skleničky nebo u zlatavého moku. Prostředí je vhodné také pro různé oslavy nebo školní srazy. V létě můžete posedět na naší zahrádce , doplněnou dětským hřištěm.

Rádi bychom Vám nabídli služby v oboru vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky pro malé a střední firmy, včetně zpracování všech přiznání a zastupování na úřadech. Tímto oborem ze zabýváme od roku 1993.

PROFESIONALITA, DISKRÉTNOST, ZÁRUKA – tři základní pilíře naší práce!

Ceny jsou stanovovány vždy individuálně, s přihlédnutím k množství a stavu předávaných podkladů a náročnosti požadovaných výstupů.

JIROUT REKLAMY s. r. o.
Průmyslová 495
533 01 Pardubice – Černá za Bory

STERA 3000 je již skoro 25 let společností na poli mezinárodní dopravy a spedice. Právě proto můžeme být pro Vás silným partnerem, a to díky našim pracovníkům, kteří mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Preferujeme individuální přístup k zákazníkům s velkým důrazem na úroveň komunikace a informovanosti. Specializujeme se nejen na velkoobjemové přepravy, ale také na zajištění komplexních logistických služeb.

Vaření piva má v Pardubicích staletou tradici a sahá až do počátku 14. století. V roce 1491 zakoupil Pardubice představitel jednoho z nejvlivnějších a nejbohatších rodů v zemi, působícího na rozsáhlém území od Hané a Moravy až po Prahu, Vilém z Pernštejna a zvolil si je za centrum svého velkého panství. Na počátku 16. století se začal intenzívně zabývat také pivovarnictvím. Dobré jméno rodu je tak navždy zapsáno do historie Pardubic.

Myšlenka na postavení pivovaru v Hlinsku vznikla někdy kolem roku 1880. V roce 1912 bylo založeno uskupení s názvem Společenský pivovar, které získalo právo vybudovat pivovar bez sladovny. První pivo zde bylo prodáno 12. prosince 1913. Pivovar byl na tehdejší poměry velmi moderně vybaven, s elektrickým pohonem a s kapacitou varny 100 hektolitrů na jeden var. Ve dvacátých letech činil výstav piva zhruba 26 tisíc hektolitrů. Vařila se piva výčepní, dále 12% světlý ležák a 12% tmavé pivo Hlinecký granát.

Motocykly – současný fenomén dnešní doby, který dokáže chytit mladé kluky i „usedlejší“ seniory. Motobikes s.r.o. nabízí prodej dovezených motocyklů všech objemových kategorií již od roku 1997. Jsme jedna z nejdéle obchodujících firem s motocykly všech předních motocyklových značek a výrobců ve východočeském regionu.

Soukromé zpravodajství Události Online vzniklo z nápadů nadšenců zrealizovat web, který bude informovat o dění ve společnosti a bude zachytávat události, které se staly. V téměř každém městě či vesnici máme svého informátora, který nám poskytuje podklady důležité k tvorbě reportáží. V týmu spolupracujeme na perfektní úrovni, každý reportér spravuje určitou oblast a zpracované materiály odesílá na hlavní server a následně po kontrole, zveřejňujeme obsah na webu a sociální síti.

Firma Instalatérské a topenářské práce Ondřej Patka má zkušenosti v oboru od roku 2006. Pracujeme hlavně v regiounu Krkonoš a Podkrkonoší, městech Hostinné, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Nová Paka a okolí. Našim cílem je spokojený zákazník a bezchybně provedená montáž veškerých zařízení. Pravidelně se účastníme školení u výrobců materiálů a zařízení pro získání certifikátů a osvědčení.

Zabývame se dovozem motocyklů již 15 let.Začínali jsme dovozem ze zemí EU (Francie,Italie,Německo). Posledních 10 let se specializujeme na import motocyklů z USA.
Jsme registrováni na nejvetších aukcnich portálech ve Spojených státech. Našim hlavním zaměřením jsou chopery, crusery, customy. Jsme jednim z největších dovozců bouraných HD na přestavby (v USA skladem přes 200 ks.) Jsme schopni přihlásit těméř každý motocykl. Máme zastoupení firem Custom Chrome, Drag Specialties, Motorcycle Storehouse, Highway Hawk, Kuryakyn a další.